Hakkımızda

Misyonumuz-Vizyonumuz

Kuruluşumuzdan bugüne, müşterilerimize en hızlı ve etkin çözümlerle, alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Deneyimlerimizi yazılım ürünlerine yansıtmamız, müşteri memnuniyetini esas alan bir ilkeyle hareket etmemiz, üretmiş olduğumuz yazılımlar ile ihtiyaçlarınıza cevap vererek, kurumunuza değer katan, verimliliğinizi artıran, gerçekçi bir bakış açısı sağlayan çözümler sunarız. Sektöründe müşteri memnuniyetini ve hazırlamış olduğumuz programların teknolojik imkanlar doğrultusunda profesyonel gelişimini sağlamayı, kendimize misyon ve vizyon edindik.

Temel Felsefemiz

Sizlerle çalışırken vereceğimiz hizmetin size başta mutlaka verim, zaman ve para kazandırmasıdır. Ancak hepsinden önemlisi sizi mutlaka yarınlara hazır hale getirmek ve vizyonunuza katkıda bulunmaktır. Bunu yaparken biz de sizlerin tecrübelerinizden ve bilgilerinizden kazanımlar elde ederek kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.


Bizi Tanıyın

OYC Yazılım uzman kadrosuyla sektörel yazılımlar konusunda profesyonel çözümler sunar.

2011 Yılından itibaren müşteri memnuniyetini esas alan OYC Yazılım , genç dinamik kadrosuyla, sektördeki yatırımları, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarına yüksek kalite politikasıyla, satış öncesi ve sonrası vermiş olduğu güleryüzlü hizmet ile sektörde lider firmaların tercihi haline gelmiştir.


İletişime Geç